KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262018
nr 1726 2018
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:59:21
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
800 kr
900 kr
7
7
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm